Písmákův mladší bratr Písmákův mladší bratr Písmákův mladší bratr Písmákův mladší bratr

Písmák

Písmák II Písmák II Písmák II Písmák II Písmák II Písmák II Písmák II Písmák II

Písmák se narodil 12. 5. 1996. Mezi prvními slovy, které vyslovil byly samozřejmě máma a táta, ale překvapivě také Písmák. Při tom od nikoho toto slovo neslyšel. Když se Písmák dostal ve třech letech poprvé do klubovny Bratrstva, čekalo všechny hned několik překvapení. Písmák šel do pietního koutku, který je vzpomínkou na kluky z Bratrstva, kteří už nejsou mezi živými. Tady si vybral Písmákovy razítka a řekl, že jsou jeho. Malé děti si rády přisvojují věci, se slovy "moje", ale Písmák si oprvadu vzal ty správné Písmákovy, přestože jich tu bylo více než deset. Dále přišel k Písmáíkově pyramidě (je to pyramida, kterou dělal jeho bratr z kostek a kede má každý nositel Březového lístku v SKSK ČR svoji kostku). Písmák zde našel kostku svého bratra a opět řekl "moje". V nestřežené chvíli se podepsal na udělovací listinu, která ležela na stole Písmák(3). Nic jiného psacíma písmenama napsat neumí, jenom Písmák a píše to přesně, jako to psal jeho bratr.
     Písmáka strašně moc zajímají písmenka. Jeho zálibou je psát, stejně jako jeho bratra. Mimo to věděl v bratrově pokoji, kde měl jeho bratr schované některé věci. Při tom šel na jistotu a v pokoji byl poprvé. Při jedné hře si na svůj prut vyřízl značku svého bratra, kterou mimo Mlsouna a Stopaře nikdo z kluků neznal.
     Je všechno jenom náhoda nebo se nám Písmák opět vrátil?


Email: pismak@ekamarad.cz                      Kamarádi pište, ať nejsem smutnej.Zpět na staršího Písmáka                                                         Zpět na stránky 30. KSK Špunti